Chráníme ty, kteří se neumí ochránit sami

graphical divider

Slunce je odjakživa hnacím motorem mnohých procesů na Zemi a život, jak ho známe, by bez jeho přičinění byl nemožný. Slunce však není  jen náš pomocník, ale jeho neviditelné ultrafialové záření (UV) může působit i celou řadu nepříjemností od spálení až po rakovinu kůže. 

Nejvíc ohroženou skupinou jsou v tomto případě děti a miminka, jejichž kůže reaguje na sluneční záření mnohem citlivěji. Rodiče, v ochraně svých ratolestí nejste bezmocní! 

Chránit se před nepříznivými vlivy slunečního záření pomáhají vysoce kvalitní produkty sluneční ochrany Daylong, v tomto případě speciální žlutá řada určená pro děti. 

Daylong Kids SPF 50+ je „opalovací mléko“ s vysokým ochranným faktorem a fotostabilními filtry, které chrání naše nejmenší před nebezpečnou dávkou UVA a UVB záření. Dokáže se rychle a lehce vstřebat, hydratuje dětskou kůži a zanechává na ní příjemný pocit, je extrémně odolný vůči vodě, bez parfémů a přídavných konzervačních látek. 

Nestačí se jen natírat. Je třeba natřít se důkladně. Každý produkt sluneční ochrany ztrácí svou plnou účinnost, pokud není použitý v dostatečném množství. Velkou výhodou balení Daylong Kids SPF 50+ je přehledná dávkovací tabulka, která vám podle věku, velikosti dítěte či jednotlivých částí těla vystavených slunci, pomůže určit množství dávek, které budete potřebovat, abyste své dítě účinně ochránili před spálením. Umístění tabulky přímo na etiketě výrobku ulehčuje manipulaci a odebírá starost s orientací v nepraktických příbalových letácích. Daylong Kids SPF 50+ vám bude vždy po ruce se vším, co potřebujete vědět – rychle, lehce a přehledně. 

Objevte více z nabídky našich produktů Daylong.