Jak se orientovat v produktech Daylong?

graphical divider

Daylong nabízí vysoce kvalitní dermatologicky testované produkty sluneční ochrany pro všechny fototypy kůže a do prostředí s různou intenzitou slunečního záření. Těší se důvěře uživatelů, lékařů a lékárníků, neboť fotostabilní UV filtry poskytují vysoce účinnou UVA a UVB ochranu.

Fotoprotektivní locia Daylong jsou extrémně odolné vůči vodě, odolné vůči potu, nekomedogenní a poskytují dlouhotrvající ochranu před sluncem. Kromě toho jich kůže velmi dobře snáší. Snadno se roztírají, rychle se vstřebávají a na kůži nezanechávají lepkavý pocit.

A jak se v produktech orientovat? Daylong vytvořil velmi jednoduchou a srozumitelnou orientaci podle barevného odstínu obalů.

1. Azurová barva zahrnuje produkty sluneční ochrany při sportu

2. Žlutá je určena k ochraně dětí

3. Oranžová pro normální a suchou kůži

4. Tyrkysová  pro mastnou a velmi citlivou kůži se sklonem ke sluneční alergii

5. Tmavomodrou se označuje výrobek po pobytu na slunci

1. Sluneční ochrana při sportu

Kůže sportovce potřebuje více péče, než byste čekali. Sportovec se v létě vyskytuje na slunci mnohem více než běžný člověk, protože tráví denně mnoho času tréninkem nebo na soutěžích. Při sportovním zatížení si často ani nemá čas uvědomit, jaké intenzitě slunečního záření je vystaven, což může snadno vést ke spálení kůže. Z tohoto důvodu potřebuje tu nejlepší sluneční ochranu, která je speciálně určena pro sportovce.

Tyto předpoklady nejlépe splňuje Daylong Sport SPF 50+

Tento extra lehký hydrogel-krém je určen speciálně pro sportovce a vyznačuje se vysokou odolností vůči vodě a potu. Nepálí v očích a technologie rychlé absorpce umožňuje okamžitě začít sportovní aktivity.

2. Sluneční ochrana pro děti

Kůže dítěte je obzvlášť citlivá, a proto vyžaduje speciální ochranu. Navíc není zvyklá na slunce a riziko poškození kůže v důsledku UV záření je vysoké. Proto právě u dětí má obrovský význam důsledné používání prostředků sluneční ochrany a předcházení spálení kůže.

Pro děti od 1 roku je vhodný Daylong Kids SPF 30, který chrání a ošetřuje a Daylong Kids SPF 50+ s dávkovačem a dávkovací tabulkou. Jde o lipozomální locia, které ošetřují dětskou kůži s dexpanthenolem, glycerinem, Aloe vera a vitamínem E.

Používání těchto výrobků zároveň kombinujte s pobytem ve stínu a vhodným oblečením. Děti by měly dodržovat tyto čtyři zásady: klobouček, tričko, kalhoty a vysoký ochranný faktor.

3. Sluneční ochrana pro normální a suchou kůži

Daylong Ultra SPF 25 – lipozomální locio s obsahem Aloe vera a vitaminu E poskytuje střední ochranu

Daylong Protect & Care SPF 30 – lipozomální locio s obsahem Aloe vera a vitaminu E poskytuje vysokou ochranu

Daylong Extreme SPF 50+ – lipozomální locio s obsahem Aloe vera a vitaminu E poskytuje velmi vysokou ochranu pro kůži citlivou na slunce a při extrémní expozici UV záření (např. vysokohorské prostředí a tropy)

4. Sluneční ochrana pro kůži velmi citlivou na slunce a mastnou kůži

Extra lehké textury zanechávají na kůži sametový pocit. Vysoká snášenlivost i pro kůži se sklonem ke sluneční alergii. Bez tuků a emulgátorů.

Daylong Sensitive SPF 30 spray – gel-fluid se rychle vstřebává a poskytuje matující účinek. Sprejová forma usnadňuje aplikaci na těžko dosažitelné nebo ochlupené části těla. Vhodný při sportovních aktivitách.

Daylong Sensitive SPF 30 gel-krém, Daylong Sensitive SPF 50+ gel-krém – lehké gel-krémy se rychle vstřebávají a poskytují matující účinek.

Daylong Sensitive Face SPF 50+ fluid – každodenní sluneční ochrana obličeje. Ultra lehká textura se okamžitě vstřebává a reguluje tvorbu kožního mazu čím dlouhodobě zmatňuje kůži.

5. Po pobytu na slunci

Ani když se vracíte z pláže na hotel, není péče o vaši kůži ještě ukončena. Věnujte pečlivou pozornost její regeneraci.

Tu plně poskytuje Daylong After sun Repair – regenerační locio obsahuje enzym na opravu DNA, který je zapouzdřený v lipozomech. Poskytuje uklidňující pocit na kůži.